Zestawy LEGO Harry Potter 2022 dla dzieci i dorosłych

Seria filmów i książek o przygodach Harry’ego Pottera stale zyskuje nowych fanów w każdym wieku. Podobnie kolekcja klocków LEGO Harry Potter, która od lat cieszy się zainteresowaniem małych i dużych fanów przygód młodego czarodzieja. Najnowsze zestawy LEGO Harry Potter 2022 zaskoczą każdego kolekcjonera i pozwolą na nowo poznawać tę kultową już serię.

LEGO Harry Potter – nie tylko dla fanów

Zestawy LEGO Harry Potter stworzone zostały z myślą o fanach filmowych i książkowych przygód młodego czarodzieja. Wśród dziesiątek zestawów w kolekcji znalazły się kolekcjonerskie figurki przedstawiające postaci z serii Harry Potter, zabawki nawiązujące do lokalizacji, takich jak Zamek Hogwart (będący jednym z największych zestawów LEGO), ulica Pokątna czy Ekspres do Hogwartu i wiele więcej. Zestawy są wszechstronne i zróżnicowane, dzięki czemu każdy fan Harry’ego Pottera znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Seria LEGO Harry Potter kierowana jest jednak nie tylko do fanów filmów i książek. Przepiękne, szczegółowe zestawy, takie jak unikatowy Zamek Hogwart (6020 elementów), Ikony Hogwartu z sową Hedwigą (3010 elementów) czy Herby Hogwartu (4249 elementów) zachwycą każdego fana klocków LEGO. Doskonale prezentują się jako element kolekcji i zapewniają ogromną przyjemność z układania, zwłaszcza dla dorosłych fanów LEGO.

Zestawy LEGO Harry Potter w 2022 roku

W serii Lego Harry Potter 2022 z obrazami ukazało się wiele nowych, wyjątkowych zestawów. Niektóre z nich to:

– kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter, zawierający figurki i małe zestawy z każdej części serii,

– zestaw przedstawiający budynek Ministerstwa Magii,

– smok rogogon węgierski z ruchomymi elementami,

– Wrzeszcząca Chata i wierzba bijąca,

– kolekcjonerski zestaw Ekspres do Hogwartu, liczący ponad 5000 elementów i zawierający 20 figurek.

LEGO Harry Potter to aktualnie jedna z wiodących serii LEGO, która cieszy się ogromną popularnością wśród fanów. Regularnie pojawiają się w niej nowe zestawy, w tym specjalne zestawy limitowane i kolekcjonerskie. W tej serii każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to czy jest fanem świata Harry’ego Pottera, czy nie.